Kontakt oss

Vårt team står klare til å hjelpe, enten det gjelder bestilling, support, service, eller levering. Besøk oss gjerne i vår butikk på Jekta i Tromsø eller på Finnsnes.

 

Hva gjelder din henvendelse?

Send oss en melding

eller ring oss på 962 00 003

Trenger du hjelp med ditt bad?

Tromsø

Jekta Storsenter, Karlsøyvegen 12, 9015 Tromsø
Postboks: 3678, 9278 TROMSØ

Finnsnes

Smørhusbakken 4, Finnsnes

Tromsø

Jekta Storsenter

Åpningstider
Mandag-Fredag: 10:00 – 21:00
Lørdag: 10:00 – 18:00

Telefon: 962 00 003
E-post: salg@nordicspas.no

Finnsnes

Smørhusbakken 4, Finnsnes

Åpningstider
Kommer snart

Telefon: 930 70 044
E-post: finnsnes@nordicspas.no

Si hei til vårt team

Vi er stolte over å ha med oss mange strålende medarbeidere som alle står klare til å hjelpe deg med alt fra bestilling, til levering, til installasjon, til service, og til support. Ta gjerne kontakt.

Tromsø

Karl Johan Brekmo

Karl Johan Brekmo

Daglig leder

karljohan@nordicspas.no
Telefon: 915 19 990

Tone-Lise Hartviksen

Tone-Lise Hartviksen

tonelise@nordicspas.no
Telefon: 990 23 567

Julia Brekmo

Julia Brekmo

juliahb@nordicspas.no
Telefon: 974 05 145

Joakim Brekmo

Joakim Brekmo

joakim@nordicspas.no
Telefon: 466 11 446

Marius Hansen

Marius Hansen

marius@nordicspas.no
Telefon: 467 99 088

Amalie Jenssen

Amalie Jenssen

amalie@nordicspas.no
Telefon: 468 50 887

Nathalie Nilsen

Nathalie Nilsen

nathalie@nordicspas.no
Telefon: 974 13 001

Hedda Jakobsen

Hedda Jakobsen

hedda@nordicspas.no
Telefon: 411 75 306

Finnsnes

Kåre Simonsen

Kåre Simonsen

Telefon: 467 44 004

Oddbjørn Torheim

Oddbjørn Torheim

Telefon: 916 73 003

Odd Lyngmo

Odd Lyngmo

Telefon: 924 56 455